Целюліт. Позбавляємося від набридливої “апельсинової шкірки”

Целюліт: у кого він є той ненавидить це, і  намагається викорінити неприємну незручність, яка зачіпає стегна  та  животи. Хоча майже 90% жінок хоч раз за життя мали таку проблему, дезінформація про це є настільки ж загальною, як і стан. Мова  про целюліт полягає в тому, що навіть експерти не завжди погоджуються на лікування та визначення причини, що робить ще більш складним відокремлення міфів від фактів. Щоб допомогти демістифікувати цей предмет, ми розповімо думки  дерматологів із Нью-Йорку, що спеціалізуються на целюліті. Вони надали інформацію  що ж викликає появу  “апельсинової шкірки” на тілі  і чи є якась надія на усунення страшних ямочок.

 

Що  таке целюліт?

Перш за все, це не зайвий жир. Як стверджує Робін Гмайрек, доктор медичних наук, засновник лазерного центру, цей похмурий вигляд шкіри, який ви бачите, є результатом руху жирових клітин. Целюліт утворюється за принципом грижі, коли підшкірний жир занадто сильно випинається, проте не покидає межі сполучної тканини, у якій він розташований. Назовні це проявляється у вигляді горбиків і ямочок на шкірі.

Областями найбільш частого утворення целюліту є верхня частина нижніх кінцівок, район тазу (сідниці) та черевної порожнини.  Жаннет Граф, доктор медичних наук, професор дерматології в Медичному центрі в Нью-Йорку, погоджується, що він не має нічого спільного з зайвою вагою. “Ті хто  постійно сидять на дієтах та навіть досить стрункі люди все ж мають целюліт”, – каже вона.

Що викликає целюліт?

Ось тут не все так просто. Ніхто точно не знає, чому розвивається целюліт, але наші фахівці виділили декілька основних причини.

Генетика

Доктор Гмайрек каже, що незрозуміло, чи є генетика фактором, хоча це, здається, є зв’язком між цими двома напрямками: “Ви можете мати генетичну схильність, але вплив генів може бути змінений в залежності  від вашого способу життя”, пояснює вона. Однак, доктор Граф в свою чергу вважає, що деякі люди народжуються з більш високими шансами на розвиток целюліту. “Целюліт – це генетична штука”, – каже вона. “Ми починаємо бачити ознак целюліту в молодих людей до 20 років”.

Порушення в роботі лімфатичної системи

По-перше, вам, напевно, цікаво, що робить лімфатична система. В основному, вона служить дренажем, який допомагає організму позбутися від відходів – на кшталт каналізаційної систем. Лімфатичні вузли можуть роздутись через зловживання нездоровими звичками, такими як погана дієта та брак фізичних вправ, що може збільшити площу целюліту.

Старіння шкіри

Люди часто думають, що старіння призводить до целюліту, але обидва лікарі погоджуються, що це не обов’язково вік, ця проблема на зрілій шкірі просто більш помітна. “Частота проявів, здається, не збільшується з віком, однак, це може виглядати гірше, оскільки, шкіра з віком втрачає еластичність”, – пояснює Гмайрек.

Токсини і дієта

Лікар Жаннет Граф не вважає, що токсини викликають целюліт. Однак вона твердо вірить, що дієта відіграє певну роль в розвитку даної проблеми. В залежності від підібраного раціону дієта  може посилити целюліт, якщо це  не здорове харчування.

Отже, як позбутися целюліту?

Це питання, коли всі готові на все, щоб отримати відповідь на нього, але ось погані новини – обидва лікарі кажуть, лікування не існує. “Немає постійного ефекту, незалежно від того, наскільки інвазивним або дорогим є процедура”, – стверджує лікар Гмайрек. Дерматолог каже, що, хоча окремі ямочки можуть зникнути, якщо ви схильні до целюліту, ваше тіло просто зробить більше. Але це не всі новини. Є багато речей, які ви можете зробити, щоб звести до мінімуму целюліт за допомогою дорогих лікувальних процедур та й без них.

Лікування дома

Люди часто думають, що зможуть уникати проявів целюліту, але це далеко від істини. Лікар Гмайрек також вказує на дані, які свідчать про високий стресовий спосіб життя, збільшення адреналину та норадреналіну, які були пов’язані з виробництвом целюліту . Тим не менш, регулярні серцево-силові тренування відбудовуватимуть м’яз і зменшать прояви целюліту..

Лікар Жаннет  Граф рекомендує робити свій власний глибокий масаж тканин або використовувати скраб для стимуляції цих судин і збільшення кровотоку. Скрабом з використанням водоростей, водоростей та оливкової олії, ви будете стимулювати вашу лімфатичну систему. Звичайно, це не є одноразовою процедурою, і її потрібно регулярно робити, щоб побачити зміни. Вона також високо оцінює переваги дієти наповненою зеленню та овочами, що усуває перероблені продукти харчування, алкоголь та цукор.

Хоча більшість придбаних магазинних  кремів, не зможуть надати результати, які ви зазвичай очікуєте, дерматологи вважають за потрібне шукати засоби з кофеїном  та ретинолом, оскільки вони можуть стимулювати вироблення колагену та еластину, тим самим покращуючи стан шкіри.

Підбиваємо висновки

Незважаючи на те, що ще немає простих рішень для гладкої шкіри, це не означає, що ви не можете почувати себе впевненіше у вашому тілі, з целюлітом  чи ні. Дивно, що по-справжньому кожна медична ситуація може бути покращена шляхом зниження стресу, здорового харчування та регулярних тренувань. Основна витримка полягає в тому, що живий здоровий, збалансований спосіб життя завжди змусить вас виглядати і почувати себе краще. Зменшення целюліту є лише додатковим бонусом.

Целюліт. Позбавляємося від набридливої “апельсинової шкірки” оновлено Червень 7, 2018 автором: admin
Головна » Без категорії » Целюліт. Позбавляємося від набридливої "апельсинової шкірки"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *