Індекс маси тіла

Як визначити ІМТ

Певно всі хто знаходиться у пошуках різних дієт для схуднення не раз мріяли про ідеальну вагу свого тіла. Яка ж вага є ідеальною? Ось тут нам допоможе індекс маси тіла (ІМТ) та таблиця співвідношення ваги та зросту.

Формула Кетле для розрахунку ІМТ:

ІМТ = Вага (кг) / Зріст2(м)

Оптимальний Індекс Маси Тіла за віком:

Вік Оптимальний ІМТ
19-24 19-24
25-34 20-25
35-44 21-26
45-54 22-27
55-64 23-28
Старше 65 24-29

Середній бал тесту ІМТ :

ІМТ  для чоловіків ІМТ для жінок
Недостатня (дефіцит) вага Нижче 20 Нижче 19
Нормальний 20-25 19-24
Зайва вага 26-30 25-30
Ожиріння 31-40 31-40
Важке ожиріння Більше 40 Більше 40

Статистика багатьох країн показує, що ІМТ у чоловіків вище, ніж у жінок. Крім того, ІМТ вище у людей середнього віку, ніж у молодих і літніх людей.

За допомогою спеціальної таблиці ви можете легко визначити, чи немає в вашому тілі пари-трійки зайвих кілограмів і чи не піддаєтеся ви небезпеці ожиріння. Для цього достатньо знати лише основні параметри свого тіла

Таблиця індексу маси тіла

Для чого ж потрібно розраховувати  ІМТ?

Недостатня вага тіла  може  стати причиною виникнення проблем  із здоров’ям. А от дефіцит маси  у жінок може призвести  до  порушення менструального циклу, проблем з вагітністю і т.д. Для жінок  нормальна вага коливається в межах  від 19 до 24. При отриманні результату що вказує на  надлишкову масу тіла, не слід  панікувати. Ситуацію можна легко виправити. В цьому вам допоможе правильне та збалансоване харчування, пені фізичні навантаження та гарний настрій, адже стрес негативно впливає на наше здоров’я та красу. Що ж робити якщо калькулятор  вказав, що ви маєте ожиріння? В цьому випадку варто звернутися за допомогою до лікаря.

Як правильно визначити  ІМТ?

Ставати на ваги слід вранці,  після пробудження та після відвідування туалету. Рекомендовано   спорожнити не тільки ваш сечовий міхур, а  ще й кишечник. Щодо зросту то цю процедуру також краще проводити вранці .

Від чого залежить ІМТ?

Розраховуючи індекс маси тіла за будь-якою формулою, в тому числі і по Кетле, варто враховувати: показник буде залежати від ряду параметрів. Коректність розрахунків по співвідношенню м’язової тканини і жиру може давати збої. Вся справа в тому, що це значення, отримане онлайн, залежить від широкого спектра факторів. Люди з ідентичним ІМТ часто виглядають абсолютно по-різному. Важливо відзначити і той факт, що у спортсменів і дітей розрахунок ІМТ ведеться за особливими формулами.

Якщо ви дуже заклопотані щоб самотужки рахувати ми з радістю вам допоможемо. Для цього ви можете скористатися нашим калькулятором розрахунку ІМТ. Просто введіть ваші дані у зазначені для цього поля.

Калькулятор індексу маси тіла

Індекс маси тіла оновлено Жовтень 5, 2017 автором: admin